پرتال فروشگاه داران شرکت رایانمهر

اخبار

امکانات جدید در فروشگاه ها
شرکت رایانمهر با توجه به نیازهای مدیران فروشگاه و ملزومات بازار همواره در حال بهینه سازی و ارتقای سیستم های فروشگاهی خود می باشد. از اینرو در فواصل زمانی معین امکانات جدیدی به سیستم اضافه می گردد که پس از تست و نهایی شدن از طریق ایمیل و بخش اخبار پرتال مدیران فروشگاه به اطلاع شما رسانده خواهد شد. در زیر لیستی از آخرین تغییرات و امکانات سیستم فروشگاه ذکر گردیده است :

1- اضافه شدن امکان ویو موبایل : امکان ویو موبایل به دو قالب باقی مانده نیز اضافه گردید و در حال حاضر تمامی قالب ها دارای امکان ویو موبایل برای اسمارت فون ها می باشند. قابل ذکر است که با استفاده از این قابلیت مشتریان شما قادر به خرید شارژ از طریق موبایل خواهند بود و فروشگاه متناسب با دستگاهی که خرید از طریق آن صورت می گیرد اقدام به نمایش ویو مناسب (موبایل یا دسکتاپ) به کاربر می نماید.

2- اضافه شدن صفحه تماس با ما : با توجه به درخواست های فروشگاه داران صفحه تماس با ما به فروشگاه ها اضافه گردید و مدیران فروشگاه می توانند از طریق کنترل پنل فروشگاه خود اطلاعات تماس مورد نظر خود را قرار دهند. این امکان در حال حاضر بر روی کلیه قالب ها به جز کیوب و آترا فعال می باشد.

3- اضافه شدن راهنمای نحوه شارژ کردن برای مشتری ها : جهت تسهیل امکان استفاده از کد شارژ برای مشتریان فروشگاه شما کد راهنمای شارژ به صفحه نمایش کد شارژ اضافه گردید. لازم به ذکر است که این کد بر اساس اپراتور انتخابی و نوع شارژ انتخابی متفاوت خواهد بود.

4- امکان گرفتن خروجی اکسل از گزارش خرید : جهت سهولت محاسبه سود توسط فروشگاه دارن و همچنین دسترسی آسان تر به اطلاعات گزارشات فروش و تهیه گزارشات دلخواه، خروجی اکسل به گزارشات فروش کارت شارژ اضافه گردید و فروشگاه داران می توانند از طریق پنل مدیریت فروشگاه خود از گزارشات فروش خود خروجی اکسل تهیه نمایند. لازم به ذکر است که سقف تعداد رکوردهای خروجی در هر بار گزارش 10 هزار عدد می باشد.

5- اضافه شدن انتخابگر تاریخ در گزارشات فروش : جهت کاهش خطای فروشگاه داران در درج تاریخ و زمان برای مشاهده گزارشات فروش انتخابگر تاریخ و زمان به صفحه گزارشات اضافه گردید.

6- امکان قرار دادن Fav آیکون : با استفاده از این امکان مدیران فروشگاه می توانند از طریق کنترل پنل فروشگاه خود اقدام به آپلود Fav آیکون برای فروشگاه خود نمایند. لازم به ذکر است که Fav آیکون، آیکونی است که در صورت باز کردن فروشگاه شما در تب مرورگر نمایش داده می شود.

7- امکان درج ای نماد : مکان قرار گیری ای نماد در تمامی قالب ها طراحی گردیده است و چنانچه مدیر فروشگاه اقدام به گرفتن ای نماد کرده باشد و درخواست وی مورد پذیرش مرکز توسعه تجارت الکترونیکی قرار گرفته باشد می تواند با زدن تیک فعال سازی ای نماد در کنترل پنل فروشگاه خود اقدام به نمایش نماد اعتماد الکترونیکی در سایت خود نماید.

8- اضافه شدن فایل روبوت : با توجه به درخواست های فروشگاه داران فایل روبوت به فروشگاه اضافه گردید و مدیران فروشگاه می توانند از طریق کنترل پنل فروشگاه خود اقدام به ویرایش این فایل نمایند.

9- جدا سازی اسکریپت های موبایل و دستکتاپ : با توجه به عدم امکان نمایش اسکریپت های دستکتاپ در نمای موبایل، برای نمای موبایل امکان درج اسکریپت های جداگانه فراهم گردید و مدیران فروشگاه می توانند از طریق کنترل پنل فروشگاه خود اقدام به درج اسکریپت برای نماهای دسکتاپ و موبایل نمایند.
کلیه امکانات ذکر شده در بالا در حال حاضر در فروشگاه ها فعال می باشد و مدیران فروشگاه می توانند از آن استفاده نمایند. امید است که این قبیل اقدامات به افزایش رضایت و فروش فروشگاه دارن عزیز منجر گردد.
منتظر خبرهای جدید در خصوص فروشگاه شارژ باشید.1391/12/07

<< بازگشت

مشاهده RSS


Powered by WHMCompleteSolution

منوي سريع

ورود کاربر

ايميل

کلمه عبور

مرا به خاطر بسپار

جستجو